Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Stadion Nymburk 12.1.2013 a 23.2.2013

TJ Stadion Nymburk    -    Stadion Nový Bydžov   9 : 2  ( 3:1,3:1,3:0 )            12.1.2013

Se soupeřem z Nymburka jsme už v této sezoně sehrali mnoho zápasů , ale stále stejná písnička. Domácí tým dokázal potrestat každou naši chybu a zaslouženě zvítězil. Výsledek je pro náš tým až příliš krutý . Určitě dnes můžeme pochválit kluky za bojovnost a zejména třetí lajnu ( Dušan Obešlo, Jakub Vávra, Patrik Janouch ) . Třetí lajna dokázala sehrát svůj minizápas 0 : 0.

sestava : Schovánek, Vítek

Vrabec, Jiroutek, Spejchal, Králíček - Novotný, Hudec, Šanda - Pešek, Kloz, Pilc - Obešlo, Vávra, Janouch

branky : Hudec ( Novotný ), Hudec ( Novotný )

 

Stadion Nový Bydžov   -   TJ Stadion Nymburk    5 : 7  ( 0:2,3:1,2:4 )            23.2.2013

Neskutéčná hokejová bitva, při které se štěstí přiklonilo na stranu Nymburka. Náš tým složený na dvě pětky ( Kloz, Rak - hory , Vávra, Firbacher, Janouch - nemoc ) držel nerozhodný stav do 56 minuty . Začátek zápasu nám nevyšel podle představ. Hned v první minutě trefuje Matěj Novotný tyčku a protiútok soupeře končí gólem 0 : 1. Ve třetí minutě jede Jan Pešek sám na golmana a z protiútoku opět inkasujeme 0 : 2. Na záčatku druhé třetiny se povedlo našemu týmu vyrovnat. Ve 25 minutě opět inkasujeme a prohráváme 2 : 3. I na tento gól jsme dokázali odpovědět a ve 37 minutě srovnáváme  na 3 : 3.  Ve třetí třetině dvakrát inkasujeme , ale vždy dokážeme odpovědět vyrovnávacím gólem. Hosté z Nymburka dokázali vstřelit v 56 minutě rozdílový gól , na který jsme už nedokázali odpovědět. Při naši snaze o vyrovnání jsme ještě inkasovali v poslední minutě zápasu. Kluci dnes zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

sestava : Schovánek, Vítek

Vrabec, Jiroutek, Spejchal, Králíček - Novotný, Hudec, Šanda - Pilc, Obešlo, Pešek

branky : Hudec ( Šanda ), Hudec ( Novotný ), Hudec ( Novotný ), Pilc, Vrabec ( Novotný )