Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 HC Dvůr Králové/Náchod - Stadion Nový Bydžov ( Kačeři )          2  : 9           28.2.2011 

V posledním zápase této sezony senašemu týmu dařilo a svého soupeře celkem jednoznačně přehráli. Střelecky se dařilo Martinovi, který dokázal vstřelit sedm branek.

Branky : Teplý Martin 7, Rak Richard 2

 Sestava : Teplá Kateřina

1.lajna : Rak Richard, Teplý Martin, Šanda Michal

2.lajna : Spejchal Petr, Králíček Jiří, Houška Pavel

 

HC Dvůr Králové/Náchod -  Stadion Nový Bydžov (šmoulové)         :                 28.2.2011

   

Branky : 

Sestava :   Míra Schovánek

                     1.lajna: Máta Novotný,Máta Kloz,Šimon Havlíček                

                      2. lajna:. Dušan Obešlo,Ondra Svoboda, David Jiroutek

 

Stadion Nový Bydžov ( Kačeři ) - SK Třebechovice       2  :   3                   8.2.2011

 Smolná prohra. Naši kluci makali od první minuty a předváděli pěkné akce. V naší brance se poprvé představila naše Kačka a své soupeře přiváděla k zoufalství. Kačce se podařilo chytit i tři trestná střílení. Ještě v osmé minutě poslední třetiny byl stav nerozhodný 2 : 2 a naši kluci chtěli strhnout vítězství na svoji stranu. Bohužel rozdílovou branku střelilo mužstvo z Třebechovic, ale naši kluci se nemusí za svůj výkon stydět.

Branky : Martin Teplý dvakrát z trestného střílení

Sestava : Teplá Kateřina

1.lajna : Spejchal Petr, Teplý Martin, Vrabec Matěj

2.lajna : Králíček Jiří, Rak Richard, Šanda Michal

 

Stadion Nový Bydžov (šmoulové) - SK Třebechovice   10    :      4                  8.2.2011 

          Smoulové ve skvěvelé formě si se soupeřem lehce poradili  o tom svedčí i výsledek .Kluci Třebechovice  roztříleli a nasázeli jim tam rovnou deset .Doufáme ,že to klukum vydrží i na posledni mistr. utkaní  se Dvorem,který když porazíme ,tak šmoulove skončí  v tabulce na samém vrcholu! Trenér chválí za předvedený výkon celý tým.Výborně zahrála  druhá lajna ,kde nastoupil do pole náš brankař Pavlik Houška a zapsal se hned 2goly,Dušan obešlo  zase střelil hetrick a David v obrane předvedl opet skvělou práci .KLUCI JEN TAK dal!

 

Branky : Obešlo3krát,Houška2krat,Jiroutek1,Kloz2,Novotný2

Sestava :   Míra Schovánek

                     1.lajna: Máta Novotný,Máta Kloz,Šimon Havlíček                

                      2. lajna:. Dušan obešlo,Pavel Houška, David Jiroutek

 

HC Jaroměř - Stadion Nový Bydžov ( Kačeři )          5  :  9                           6.2.2011 

 Tak to konečně vypadá, že kačeři najeli na vítěznou vlnu. V naší brance se poprvé předvedl Pavel Houška ( děkujeme šmoulům za zapůjčení ) a jeho výkon byl solidní. V tomto zápase naši kluci svého soupeře jasně přejeli a trenér chválí všechny své svěřence. Jenom škoda, že se nepovedl dát desátý gól, ale prý není všem dnům konec. Tak uvidíme. Jinak statistiky nám ukázaly, že Martin Teplý a Matěj Vrabec vstřelili v tomto zápase hattrick a celá kabina se těší co hoši připraví za pohoštěníčko.

Branky : Králíček, Rak ( Králíček ), Teplý ( Spejchal ), Teplý ( Spejchal ), Vrabec ( Spejchal ), Vrabec ( Spejchal ), Vrabec, Vrabec ( Spejchal ), Teplý ( Spejchal )

 Sestava : Houška Pavel

1.lajna : Spejchal Petr, Teplý Martin, Vrabec Matěj

2.lajna : Králíček Jiří, Rak Richard, Šanda Michal

 

HC Jaroměř -  Stadion Nový Bydžov (šmoulové)     5    :     6                     6.2.2011

        Nedělní zápas s Jaroměří nebyl pro kluky vubec jednoduchý!Pro nemocnost museli  trenéři  šáhnout do řad kluku ze školičky a vybrali  Ondru  Svobodu.Ondrovi  dekujem  za to ,že se nebál  za 3.třidy nastoupit,ale protoze nemá jeste  žádné herní zkušenosti tak tam byl opravdu  jen do počtu a kluci vlastne odehrali celý zapas v peti a protoze  uz meli za s sebou  sobotni  miniturnaj  2:tříd  tak  před celým týmem  smekáme jak se  s danoun  situací dokázali  vyrovnat! Nebot Jaroměř  zacala  hned od první minuty hrát z ostra což nás nejprve ZASKOČILO A PO PRVNI TŘETINĚ JSME PROHRÁVALI  2:1,ALE PAK JSME SI ZVYKLI NA DANOU SITUACI  A KLUCI SE ROZJELI.Probudili se i Matějové,kteří  zase  začali hrát  svoji hru a tak se jim dařilo i střelecky.V tomto zápase je potřeba pochválit celý tým! Výborně zahrál Dušan Obešlo a David Jiroutek , tyto   kluci odehráli  téměř celý zápas ve dvouch a zvládli to  SKVELE,patří jim DIK! V brance dostal duvěru MÍra Schovánek  A ZACHITAL OPĚT DOBRE!

 

Branky : Obešlo(Havlíček),Kloz(Novotný),Kloz(Novotný),2krát Novotný(Kloz),Kloz(Novotný)

Sestava :   Míra Schovánek

                     1.lajna: Máta Novotný,Máta Kloz,Šimon Havlíček                

                      2. lajna:. Dušan obešlo,Ondra Svoboda, David Jiroutek

HC VCES Hradec Králové -  Stadion Nový Bydžov (šmoulové)    5 : 9      30.1.2011

       Na hlavním stadionu v Hradci se šmoulové předvedli  hned v první minutě zápasu kdy po akci  Máta-Máta se dostáváme do 2 brankového vedení!Celý tým se tak dostal  do pohody a ukázal  klukum z Hradce jak se hraje hokej.Obě lajny hráli  vyborně ,kluci jezdili, nahrávali si ,dokázali se podelit o puk  a předvedli řadu pěkných akcí ,zužitkovali  vše co se naučili  a soupeř prostě neměl  šanci.Po některých  akcích našich Mateju  zustala i trenérum Hradce pusa dokořán!  I v tomto zápase dali trenéři opět  v brance duvěru  Mírovi,který  nezklamal. Měl řadu výborný.třídy nastoupich  zákroku a kluky po celý zápas podržel! Pouze druhá třetina byla  ze strany našich kluku slabší , nechali jsme soupeře stav dotahnout na 5:4,ale borci asi nabírali sil na poslední třetinu, kdy jsme soupeře smetli z ledu a na tom nic nezměnil  ani fakt ,že proti šmoulum  poprvé nastoulili kluci  Benešovi,kterým  se nepodařilo ani jednou prosadit.Hradeckého  brankaře nejvíce potrápil Máta Novotný,který mu  s přehledem nasázel 5 golu a tak si vystřílel roli hostitele  na příštím domácím zápase.Jinak  za všechny kluky dekujem za královské POHOSTENI od  Obešlových ,po zápase to vypadalo  V KABINE JAKO BY KLUCI VYHRÁLI NEJMÉNE  EXTRALIGU.Takže ješte jednou dík!

                    SESTAVA.  Míra Schovánek

                      1.lajna: Máta Novotný,Máta Kloz,Šimon Havlíček                

                      2. lajna:. Dušan obešlo,Venda Jiránek, David Jiroutek

BRANKY:  KLOZ(Novotný),Novotný(Kloz),Novotný(Kloz),Obešlo(Jiroutek),Novotný(Kloz),Jiránek(Obešlo),NOVOTNY,Obešlo(Jiránek),Novotný(Kloz)

 

  HC Hradec Králové - Stadion Nový Bydžov ( Kačeři )   2 : 3     30.1.2011

 Kačeři si připsali zasloužené vítězství na hlavním stadionu v Hradci Králové a po delší době trenér chválí své svěřence. Kluci ,kteří ještě v sobotu polykali antibiotika, podali solidní výkon a už se těší na další zápasy.

Branky : Teplý ( Vrabec ), Spejchal ( Teplý ), Rak ( Králíček )

 Sestava : Matyáš Vítek

1.lajna : Spejchal Petr, Teplý Martin, Vrabec Matěj

2.lajna : Králíček Jiří, Rak Richard, Šanda Michal

 

Stadion Nový Bydžov ( Kačeři ) - HC Vrchlabí ( vlci )    3 : 4             9.1.2011

Po třetinách 1 : 1, 2 : 0, 0 : 3 si kačeři připisují další smolnou prohru. Soupeř z Vrchlabí více bruslil a kombinoval, ale naši kluci do tohoto zápasu dali srdíčko a bojovali do poslední minuty. Naše naděje na vítězství držel dnes vynikající golman Máťa Vítek, který soupeře přiváděl k zoufalství. Když už byl překonán ,tak měl výtečně postavenou branku a puky se odrážely od tyček ven z brány ( soupeř trefil 4* tyč a jednou břevno ). Běžela 14 minuta poslední třetiny a na světelný tabuli svítí stav 3 : 3. Naši kluci chtěli za každou cenu strhnout vítězství na svoji stranu , ale opět nám nebylo přáno. Ztracený puk ,rychlý výpad soupeře, střela pod víko a prohráváme. Nedá se nic dělat jedeme dál hoši. Musíme pochválit Máťu Vrabce ,který zaznamenal hattrick v tomto zápase a na příští domácí zápas připraví menší pohoštění pro své kamarády.

 Branky : 15 minuta Vrabec, 25 minuta Vrabec, 28 minuta Vrabec

Sestava : Matyáš Vítek

1.lajna : Spejchal Petr, Teplý Martin, Vrabec Matěj

2.lajna : Králíček Jiří, Rak Richard, Šanda Michal

  

Stadion Nový Bydžov(šmoulové) - HC Vrchlabí (vlčata)      9 : 4       9.1.2011 

Po třetinách 3 : 2, 1 : 1, 5 : 1 si naši šmoulové připisují zaslouženě další výhru. Trenérské duo p.Kloz a p.Šubr dnes dalo přednost v brance M.Schovánkovi. Dnešní soupeř z Vrchlabí dokázal odolávat tlaku našich šmoulů pouze dvě třetiny. V poslední třetině naši borci doslova smázli svého soupeře a je jen škoda ,že se nepovedl vstřelit desátý gól. I tak bylo v kabině šmoulů po zápase hodně veselo a ještě určitě bude. Čeká nás pohoštění hned od dvou borců za hattrick v dnešnim zápase ( Máťa Kloz a David Jiroutek ). Je treba pochválit 1.lajnu ,ktera pochopila že za  3.třídy se musi více jezdit ,je potreba se vracet a nenechat soupere hrát.Kluci si dokážou nahrát,vytvořit peknou akci, jen skoda ,že malo promenuji golove šance! 2.lajnu zachránil vykon Davida Jiroutka ,ktery ke konci zapasu pochopil ,ze i obrance muže dávat goly.Davide jen tak dál!

Tento referátek(téměř celý) napsal za šmouly nezávislí pozorovatel  M.Hudec a za to mu DIK!

Sestava: Míra Schovánek              

       1.lajna- Máta Novotný,Máta Kloz ,Šimon Havlíček

       2.lajna- Venda Jiránek, David Jiroutek, Dušan Obešlo, Pavel Houška

Branky : Novotný, Kloz ( Novotný ), Havlíček, Novotný ( Kloz ), Kloz ( Novotný ), Kloz ( Novotný ), Jiroutek, Jiroutek, Jiroutek

 

HC Opočno ( Baroni ) - Stadion Nový Bydžov ( Kačeři )   3 : 3     2.1.2011

Vyrovnané utkání ve kterém naši kačeři sahali po vítězství, ale nakonec se rozešli se svým soupeřem z Opočna smírně. Škoda ,že nedáváme góly z jasných tutovek a naopak dostáváme velmi laciné góly po našich chybách.

Branky : Teplý ( Vrabec ), Vrabec ( Spejchal ), Rak

  Sestava : Matyáš Vítek

1.lajna : Spejchal Petr, Teplý Martin, Vradec Matěj

2.lajna : Králíček Jiří, Rak Richard, Šanda Michal

 

HC Opočno ( Lordi ) - Stadion Nový Bydžov(šmoulové)   5    :  2       2.1.2011

 Vstup do rozjeté sezony v NOVEM ROCE 2011 se našim klukum příliš nepovedl a poznali jsme  tedy  podruhé  v sezone jak hořká je porážka! Budeme doufat, že na nas dolehla ješte vanoční pohoda  a  příští  mistrák  už se  zase rozjedem  a pojedem naplno. Poznali jsme ,žé ustát a vyhrát osobní souboje umí  u nas jen malo hráču .Je potřeba byt duraznejši,vice jezdit a nenechat soupeře hrát.Taky bychom meli vice promenovat golové šance,ale dost kritiky .

První lajna zahrála celkem slušně 1 gol dostala ,dva vstřelila ,ale bohužel ani to nestačilo.Takže kluci příšte berem pouze výhru.

Branky :Máta Kloz , Máta Novotný

  SESTAVA: Pavel Houška              

                   1.lajna- Máta Novotný,Máta Kloz ,Šimon Havlíček

                    2.lajna- Venda Jiránek,, David Jiroutek,Míra Schovánek( Dušan Obešlo)

 

Stadion Nový Bydžov ( Kačeři ) - HC Krkonoše    6 : 14             12.12.2010

Kačeři v krizi. Velmi mizerný zápas na který chceme co nejrychleji zapomenout. Kačeři si prochází podle slov trenéra Spejchala stejnou krizí jako hokejová Sparta. Všichni doufáme ,že kluci se ponaučí z chyb a v příštím utkání se konečně dočkáme zlepšené hry. Šmoulům děkujeme za zapůjčení Matěje Kloze ,který odehrál super zápas.

 

Branky : Teplý ( Spejchal ), Teplý ( Kloz ), Teplý ( Spejchal ), Králíček, Teplý ( Spejchal ), Králíček ( Šanda )

Sestava : Matyáš Vítek

1.lajna : Spejchal Petr, Teplý Martin, Kloz Matěj

2.lajna : Králíček Jiří, Rak Richard, Šanda Michal

 Stadion Nový  Bydžov(šmoulové) - HC Krkonoše     6 :   6        12.12.2010

 Kluci  v neděli  uhráli remízu a hned na  začátku  zápasu bylo jasné ,že to nebude lehký zápas. Než jsme  se stačili rozkoukat prohrávali jsme 2:0.Pak přišel klíčový moment,kdy Simon Havlíček proměnil nájezd a kluci se trochu vzpamatovali  a začali hrát ,ale chyběli nahrávky ,kluci málo jezdili a tak mužeme být rádi za remízu ,kterou necelou min.před koncem zajistil  Máta Novotný.Je nutné podotknout ,že nám chyběl Máta Kloz,který vypomáhal KACERUM.V tomto zápase velmi dobře zahrál Simon Havlícek a Máta Novotný, který jezdil za  dva!

Branky : Havlíček, Jiránek ( Havlíček ), Novotný ( Jiránek ), Obešlo ( Schovánek ), Novotný, Novotný ( Havlíček )

 

  Stadion Nový Bydžov ( Kačeři ) - HC Dvůr Králové   5 : 11              5.12.2010

Po třetinách 2 : 2, 0 : 5, 3 : 4 si kačeři připsali potupnou prohru. Soupeř nás přehrával a zaslouženě v tomto duelu zvítězil. Tentokrát se nám vůbec nedařila kombinace a musíme poděkovat našemu golmanovi ,že skóre nebylo ještě vyšší. Smutné konstatování je, že první lajna svůj minizápas prohrála vysoko 9 : 3. Vypadá to,že všechny síly zůstaly na hradeckém ledě ( sobotní zápas 4.tříd ).

Branky : Rak, Vrabec ( Teplý, Spejchal ), Králíček, Spejchal, Spejchal

Sestava : Matyáš Vítek

1.lajna : Spejchal Petr, Teplý Martin, Vrabec Matěj

2.lajna : Králíček Jiří, Rak Richard, Šanda Michal

 

Stadion Nový  Bydžov(šmoulové) - HC Dvůr Králové     6 :   2             5.12.2010

                               SESTAVA: Pavel Houška

  1.lajna: Máta Novotný,Máta Kloz, Venda Jiránek              

  2.lajna: Dušan Obešlo, Míra Schovánek,David Jiroutek, ( Zrzavý  Štěpán )                                                   

 

 HC Jaroměř          - Stadion Nový Bydžov ( Kačeři )           5 : 5                28.11.2010    

To co ještě včera nebyla pravda je dnes minulostí. Kačeři uhráli první remízu v sezóně. Po třetinách 1 : 4, 2 : 0, 2 : 1 se zrodila asi spravedlivá remíza. Náš tým měl vynikající vstup do zápasu a svého soupeře nepouštěl do vážnější šance. V první třetině padalo do sítě Jaroměře téměř vše a  ještě mnoho šancí zůstalo nevyužito. V druhé třetině přišel útlum a soupeř z Jaroměře začal stahovat skóre. V posledním dějství jsme šli do vedení 5 : 4 a místo zvýšení náskoku přišel trest v podobě vyrovnávacího gólu. Závěrečný tlak našeho týmu vysněný vítězný gól  nepřinesl. Škoda přeškoda. 

Branky : Matěj Vrabec 2,  Martin Teplý 2, Jiří Králíček

Sestava : Matyáš Vítek

1.lajna : Spejchal Petr, Teplý Martin, Vrabec Matěj

2.lajna : Králíček Jiří, Rak Richard, Šanda Michal

 

HC Jaroměř- Stadion Nový  Bydžov(šmoulové)   3 : 4                  28.11.2010

        Kluci  přiváží i z Jaroměře vítězství a je vidět ,že se  v této  sestavě stále více sehrávají a dovolují si  lepší a lepší akce .JEN TAK DAL!Náš tým měl podobně jako  kačeři vynikající vstup  a  během chvilky  jsme vedli 3:0.V druhé třetině kluci povolili a soupeř nás začal přehrávat a dotahovat skore a u rodičů se zase začal zvedat adrenalin možná to byl i úmysl našich borců si pohrát s nervy rodičů a  trenéra,nebot v poslední třetine už zase převzali zápas do svých rukou a soupeři nedali jž šanci a vítězství udrželi ! I v tomto zápase je nutno pochválit výkon brankaře Míry ,který kluky podržel (občerstvení  ho tak opravdu NEMINE) a výkon 1.lajny  která zajistila  goly.

           SESTAVA: Míra Schovánek

             1.lajna:Máta Novotný,Máta Kloz,Šimon Havlíček

             2.lajna:Dušan Obešlo,Venda Jiránek, David Jiroutek ( Štepán Zrzavý )

 

HC Krkonoše - Stadion Nový Bydžov ( Kačeři )            7 : 6                27.11.2010    

Zápasy kačerů v této sezóně jsou jako houpačce. Padá hodně gólů, skóre se přelévá ze strany na stranu a remízu neberem. Kačeři ráno pomáhali 4.třídě a hned po zápase jeli do Trutnova ,kde hráli od 12 oo hodin. První třetina byla trochu pomalejší, ale hned v úvodu vedeme jedna nula. Pak přišla houpačka. Prohráváme 1 : 4, vedeme 5 : 4, prohráváme 7 : 5, snižujeme na 6 : 7 a na víc už není čas. Škoda některých laciných gólů, na kterých má velký podíl náš golman. Nevadí a příští přestřelka bude naše. Jinak nás čeká pohoštění od Vrabčáka ,který dal v tomto zápase dokonce 4 góly.

Branky : Matěj Vrabec 4,  Jiří Králíček 2

Sestava : Matyáš Vítek

1.lajna : Spejchal Petr, Teplý Martin, Vrabec Matěj

2.lajna : Králíček Jiří, Rak Richard, Šanda Michal

 

HC Krkonoše  - Stadion Nový Bydžov(šmoulové)      3   :   10              27.11.2010

 KLUCI SUPER!!šmoulové předvedli  skvělý výkon.Prvních pět minut sice  zaspali a soupeř se dvakrát dostal do vedení,ale trenér je  rychle  probral a pak se kluci,především první lajna, rozjeli a soupeř se nestačil divit. Ukázali nám ,že umí sehrát moc pěkné akce ,dokázali si nahrát a zužitkovat  vše co se naučili na  tréninkách. šmoulové jen tak dál!!  Je nutno pochválit i výkon náhradního  brankaře Míry ,který přestože měl dnes premiéru zachytal velmi dobře a tak čekáme od Míry (maminky) pohoštění nebo alespon šáno !Předem děkujem!

               SESTAVA: Míra Schovánek

              1.lajna: Máta Novotný,Máta Kloz, ˇSimon Havlíček

              2.lajna: Dušan Obešlo,David Jiroutek,Venda Jiránek

 

 Stadion Nový Bydžov ( Kačeři ) - HC VCES Hr.Králové ( lvi )      9 : 5        21.11.2010    

Vstup do dnešního zápasu našim borcům vůbec nevyšel a rázem prohráváme 0 : 2. V druhé třetině začala pomalu otáčet zápas naše první lajna. Ve třetí třetině se zvedla i druhá lajna a konec zápasu už byl jasně v naší režii. Soupeř už nedokázal reagovat na naši zlepšenou hru a po zásluze mohli naši borci okusit po delší době blaženný pocit vítězství.

Branka : Teplý ( Spejchal ), Teplý ( Spejchal, Vrabec ), Spejchal ( Vrabec ), Teplý ( Spejchal, Vrabec ), Teplý ( Spejchal, Vrabec ), Rak ( Králíček ), Rak ( Králíček ), Vrabec ( Teplý, Spejchal ), Vrabec

Sestava : Matyáš Vítek

1.lajna : Spejchal Petr, Teplý Martin, Vrabec Matěj

2.lajna : Králíček Jiří, Rak Richard, Šanda Michal

 

Stadion Nový Bydžov(šmoulové) - HC VCES Hr.Králové           2 : 8           21.11.2010 

Naši kluci  nastoupili do zápasu ve velmi  oslabené sestavě a tak mohli jen těžko takovému  kvalit.soupeři,který s sebou měl 4 lajny  vzdorovat. Přesto se kluci nevzdali a šli na  led  s cílem jim nedat nic zadarmo, předvedli  velmi  bojovný výkon a trenér celé nastoupené sestavě děkuje!

                        SESTAVA: Pavel Houška              

                             1.lajna- Máta Novotný,Venda Jiránek,Štěpán  Zrzavý

                             2.lajna- Mata Kloz, Míra Schovánek,Šimon Havlíček

 

  SK Třebechovice - Stadion Nový Bydžov ( Kačeři )            4 : 1                14.11.2010    

Ani tento duel nepřinesl našim kačerům vítězství. V tomto zápase se nedařilo proměnit ani ty největší tutovky. Naopak soupeř dokázal vytěžit z minima maximum a nám nezbývá než makat dále v tréninku a úspěch v podání výhry nás jistě nemine.

Branka : Jiří Králíček

Sestava : Matyáš Vítek

1.lajna : Spejchal Petr, Teplý Martin, Vrabec Matěj

2.lajna : Králíček Jiří, Rak Richard, Šanda Michal

 

SK Třebechovice-Stadion Nový Bydžov(šmoulové)         4 : 7                14.11.2010

      Kluci si  přiváží opět vítězství,ale hned na uvod je  nutné  podotknout že  umějí hrát daleko  lepši hokej než předvedli v Třebechovicích.V první třetine  to vypadalo že jsme  se ještě nestihli probudit ,naštěsti je  trenér velmi rychle  probral  a kluci začali jezdit a soupeři nedávali moc prostoru .Bohužel ale  převládali  spíše individ.výkony a  vzájemná  nahrávka ,pěkná akce se zakončením nám v tomto zápase chyběla,přesto je  ale  potřeba kluky  celkově pochválit nebot vítěství zajistili!

                      sestava: Houška Pavel

                        1.lajna: Máta Kloz, Máta Novotný, Vašek Jiránek   -lajna 1gol                

                        2.lajna: Máta Beneš,Míša Beneš, Simon Havlíček-lajna 4goly

                       3.lajna:Míra  Schovánek,Dušan Obešlo,David Jiroutek-lajna2goly  

 

  HC Vrchlabí ( Vlci ) - Stadion Nový Bydžov ( Kačeři )    10 : 6                31.10.2010    

Dvě třetiny naši borci byli ještě v autobuse a my prohrávali 7-3. Závěrerčná třetina z naší strany byla velmi dobrá, soupeře jsme přehrávali a jeho náskok málem zlikvidovali. Přiblížili jsme se na rozdíl jedné branky 7-6. Zlomový moment bylo naše neproměněné trestné střílení a vzápětí laciný gól.

Branky :Spejchal Petr (Vrabec Matěj, Králiček Jiří), Teplý Martin, Teplý Martin ( Šanda

Michal), Spejchal Petr, Rak Richard (Teplý Martin), Rak Richard

Sestava : Matyáš Vítek

1.lajna : Spejchal Petr, Králíček Jiří, Vrabec Matěj

2.lajna : Teplý Martin, Rak Richard, Šanda Michal

 

 HC Vrchlabí ( Vlci ) - Stadion Nový Bydžov ( Šmoulové )    9 : 11                31.10.2010    

Náš tým začal výborně a brzy se dostal do pětibrankového vedení a soupeře téměř k ničemu nepouštěl, bohužel za stavu 6 : 1 si kluci mysleli, že je rozhodnuto a přestali hrát, nebyla vidětpěkná akce, nahrávka. Vše se ještě zdramatizovalo, když si rozhodčí vybral slabší chvilku a v krátké době na nás byly tři nájezdy. Naštěstí v poslední třetině začali kluci opět makat a předváděli opět pěkné akce a vítězstí udrželi. V tomto zápase musíme vyzvednout výkon celé druhé lajny a pochválit Matějě Novotnýho ,který byl především užitečným hráčem zápasu a asistoval u více než poloviny vstřelených branek, dále pak Davida Jiroutka, který odvedl vynikající práci v obranné činnosti a nejlepším střelcem zápasu byl Matěj Kloz. Kluci děkujem.  

Sestava: Houška Pavel

1.lajna : Jiránek Václav, Obešlo Dušan, Schovánek Miroslav ( Zrzavý Štěpán )

2.lajna : Novotný Matěj, Kloz Matěj, Jiroutek David

  

Stadion Nový Bydžov ( Kačeři ) – HC Opočno ( Baroni )     4 : 0                    28.10.2010

          

Vyrovnané utkaní rozhodl velmi dobrý výkon našeho brankaře a bojovnost celého týmu.

 Branky : Teplý Martin ( Šanda Michal), Spejchal Petr (Vrabec Matěj), Vrabec Matěj

(Králíček Jiří, Spejchal Petr), Teplý Martin (Rak Richard)

Sestava : Matyáš Vítek

1.lajna : Spejchal Petr, Králíček Jiří, Vrabec Matěj

2.lajna : Teplý Martin, Rak Richard, Šanda Michal

 

Stadion Nový Bydžov ( Šmoulové ) – HC Opočno ( Lordi )    5 : 4     28.10.2010

                                                        

Zlepšená hra ve druhé polovině utkání přinesla našim malým Šmoulům vítězství.

 Branky : Kloz Matěj 2x, Beneš Michal, Novotný Matěj, Jiroutek David

Sestava : Houška Pavel

1.lajna : Beneš Matěj, Beneš Michal, Havlíček Šimon

2.lajna : Novotný Matěj, Kloz Matěj, Jiroutek David

3.lajna : Obešlo Dušan, Jiránek Václav, Schovánek Miroslav

 

 

 Kluci měli opět výborný  vstup do zápasu  a během  prvni třetiny  jsme vedli  3:0. Ve druhé třetině jsme se  nechali opět  trochu  ukolébat  rytmem soupeře a za  celych 15 min. nepadla  branka  . Do  posledni  třetiny  nastoupil  jak soupeř tak náš tým s větší  bojovností ,ale  kluci  vítězství  s přehledem  udrželi! Je třeba  pochválit celý tým a především  2.lajnu ,které se dařilo  dobře zakončovat!.. KLUCI DĚKUJEM!

 

Sestava : Houška Pavel 

1.lajna:Máta Novotný,Václav Jiránek,Šimon Havlíček

 2.lajna:Dušan Obešlo,Míra Schovánek , David Jiroutek ( Štepán Zrzavý )