Jdi na obsah Jdi na menu
 


 HC Stadion Nový Bydžov - HC Opočno  5 : 3 ( 1:1,1:2,3:0 )  5.3.2011

Poslední mistráček před domácím publikem a v naší kabině vítáme nováčky Matějě Kloze a Matěje Novotného. Do tohoto zápasu jsme vstoupili na tři lajny. Do třetího útoku se mezi mladé pušky  ( Máťa a Máťa ) postavil statný chlapec Filip Antoš. V prní třetině jsme svého soupeře zmáčkli ,ale nedařilo se nám vstřelit gól ani z jasných pozic. Naši golmani byli bez práce a soupeř nás ohrožoval pouze z ojedinělých akcí. Naši kluci se snažili, ale soupeř z Opočna výborně bránil prostor před svým golmanem. Musíme pochválit golmana z Opočna ,protože nebýt jeho ,tak si soupeř odváží určitě desítku. Po dvou třetinách jdeme do kabin a prohráváme 3 : 2. Do třetí třetiny jsme nastoupili pouze na dvě lajny a klukům se podařilo celkem snadno otočit skóre ve svůj prospěch. Utkání se dohráhavalo v poklidu a naši kluci si náramně užívali poslední  minuty tohoto duelu. Trenér Spejchal děkuje svým svěřencům za přístup k zápasům v celé sezoně. Jedna perlička na závěr. Naše kategorie sice nemá oficiální tabulku, ale dnešním vítězstvím si náš tým pojistil minimálně druhou pozici a pokud HC VCES Hradec Králové klopýtne, tak náš tým obsadí krásné neoficiální první místo.     

 

Sestava :  Teplá Kateřina, Vítek Matěj

 Hladík, Pešek, Vrabec,  Králíček, Svěcený - Žarnovská, Zámečník, Rak - Spejchal, Hudec, Teplý - Kloz, Antoš, Novotný

  Branky :  Hudec, Hladík, Hladík,  Hudec ( Teplý ), Hladík

 

 

HC Krkonoše - HC Stadion Nový Bydžov   3 : 4 ( 0:2,3:1,0:1 ) 26.2.2011

Dámy a pánové, tak to byl mazec. Dnešní zápas měl neskutečný náboj a naši borci opět učinkovali v hlavní roli. Do dnešního zápasu naši kluci vstupovali s lehkým respektem k soupeři ,který nás v Bydžově zle potrápil. Hned v úvodu zápasu nás soupeř z Krkonoš doslova přišpendlil ve vlastním pásmu a jen těžko jsme hledali protizbraň. Kluci vše přežili bez ztráty kytičky a v 10 minutě se ujímáme z hole Matěje Zámečníka vedení 1 : 0. Tento gól nás uklidnil a kluci si začali více věřit a začalo se nám dařit kombinovat. Běžela dvanáctá minuta a ejhle faul na Denise Hladíka = trestné střílení. Denis s přehledem zakončuje a v tu chvíli vedeme 2 : 0. V druhé třetině bylo vidět jak našemu týmu docházejí síly. Soupeř nás v této části hry přehrával a naši kluci tvořili zbytečné fauly. Jenže v naší brance stála Kačka a ta měla bránu zamčenou, prostě co trestné střílení Krkonoš = super zákrok Kačky. Blíží se konec druhé třetiny a hráči soupeře srovnávají skóre na 3 : 3 ( čas 14:58 ). Jdeme do kabiny nabrat síly a klukům dodat potřebné sebevědomí. Třetí třetina to byla paráda. Naši kluci výborně bruslili a předváděli pěkné kombinace v plné rychlosti. Soupeře  jsme jasně přehrávali a bylo pouze otázka času ,kdy to tam padne. A pak se to stalo, Matěj Zámečník v deváté minutě poslední třetiny vstřílí vítězný gól. Konec zápasu si naši borci s přehledem pohlídali a po konečném hvizdu mohla vypuknout na naši střídačce euforie z dalšího vítězství. Jinak za vítězství mají kluci slíbenou odměnu ( aguapark v Praze dne 13.3.2011 ). Příští týden nás čeká Opočno ( poslední zápas sezóny ) a pak můžeme bilancovat.   

 

 

Sestava : Teplá Kateřina, Vítek Matyáš 

Hladík, Pešek, Králíček, Antoš - Žarnovská, Zámečník, Vrabec - Spejchal, Hudec, Teplý 

Branky : Zámečník ( Hladík ), Hladík z tr.střílení , Hladík, Zámečník

 

HC Stadion Nový Bydžov - HC VCES Hradec Králové    9 : 4  (2:1,3:2,4:1)  19.2.2011

Hradec na kolenou. Rozjetá bydžovská mašina si otevřela na našem zimáčku doslova střelnici a svého soupeře dokonale vymazala. Většina kluků si musela zkrátit pobyt na horách a na ZÁPAS  ROKU jsme byli komplet. Od první minuty bylo vidět jak naši kluci chtějí dnes vyhrát a vrátit Hradci porážku z prvního kola. Hrál se výborný hokej před velmi početnou a hlasitě povzbuzující návštěvou. Na místo hlasatele se vrátil p.Firbacher a z dnešního zápasu udělal vynikající show ( prý mu to jde lépe než trénování fotbalu ). Trenér Spejchal dnes chválí celý svůj tým za velmi kolektivní výkon a zejména za předvedenou hru v třetí třetině. Po zápase proběhla  vydařená děkovačka, poté odbouchání Hradce v kabině a pak přišel čas chlebíčků od Kačky. Za zmínku také stojí, že Hradec Králové inkasoval v 12 kolech pouze 29 branek. Již teď je jasné, že v konečné neoficiální tabulce budeme na bedně ( kdo by to čekal ). Příští zápas zajíždíme do Vrchlabí ( HC Krkonoše ) a doufám, že diváci z řad rodičů a příbuzných pojedou povzbudit naše borce. Již teď probíhají jednání o zapůjčení PARNÍKU na tento zápas ( samozřejmě i s dvornim řidičem Skaldou ). Takže za týden se doufám máme na co těšit.

 

 Sestava :  Teplá Kateřina, Vítek Matyáš

 Hladík, Pešek,  Králíček, , Antoš - Žarnovská,  Zámečník, Firbacher - Spejchal, Hudec, Teplý  - Vrabec,Rak

  Branky :  Rak ( Vrabec ), Spejchal ( Hudec ), Firbacher ( Hladík ), Hladík ( Firbacher ), Zámečník, Firbacher ( Žarnovská ), Teplý ( Hudec ), Hladík, Hudec ( Vrabec )

 

HC Dvůr Kr. / Náchod - HC Stadion Nový Bydžov   0 : 8 ( 0:0,0:5,0:3 ) 12.2.2011

Do naši sestavy se vrátil Filip Firbacher ( plnil si fotbalové povinnosti,pak trochu marodil ) a hned dostal důvěru v první lajně na pravém křídle. Soupeř z Náchoda měl k dispozici 17 hráčů a dva golmany. My jsme měli novou posilu na naší střídačce ( z ničehonic se objevil Jarda Franc ). V první třetině se nic zvláštního nestalo a naši kluci hráli hlavně v obraně na výbornou. Druhá třetina to byl uragán v podání našich borců a svému soupeři nasázeli pět kousků. V třetí třetině jsme se nikam netlačili a podařilo se nám vstřelit ještě další branky. Trenér chválí své svěřence za velmi zodpovědný výkon a dodržování stanovené taktiky. Kačka v naší brance dnes působila naprosto v pohodě a svého soupeře přiváděla někdy až k pláči. Určitě si za dnešní výkon zaslouží pochvalu a je to první nula v celém zápase. A za vychytanou nulu jsou v naší kabině chlebíčky ( jak šmiknem Hradec, tak přijdou vhod ). Jinak výsledek 8 : 0 v náš prospěch je až příliš krutý pro našeho soupeře, který nám dokázal někdy pěkně zatopit a zamotat našim klukům palice. Ještě musíme pochválit místní rozhodčí za styl vedení zápasu ( pánové děkujem ). Teď nás čekají jarní prázdniny a příští sobotu hrajeme doma s HC VCES Hradec Králové ( máme jim co vracet ).

 Sestava : Teplá Kateřina 

 Hladík, Pešek, Antoš, Králíček, Vrabec - Rak, Zámečník, Firbacher - Spejchal, Hudec, Teplý

  Branky : Firbacher tr.střílení, Hudec ( Teplý,Spejchal ), Hladík ( Antoš ), Hladík, Hudec ( Teplý ), Králíček tr.střílení, Zámečník ( Pešek ), Zámečník 

 

HC Nová Paka/Jičín - HC Stadion Nový Bydžov   2 : 2 ( 0:1,2:1,0:0 ) 29.1.2011

 Úvod zápasu se našemu týmu povedl a hned v třetí minutě se ujímáme vedení. Naši kluci solidně bruslili a škoda ,že se nepovedlo přidat další branku. Po první třetině došlo ke klasické výměně golmanů a první gól v síti Kačky patřil do kategorie hodně laciných. Kluci opět mákli a Martin Teplý střílí gól na dva jedna. Škoda, že opět inkasujeme a po dvou třetinách nám svítí na tabuli skóre 2 : 2. Do třetí třetiny naši kluci doslova vlétli a svého soupeře k ničemu nepustili. Jenže branka domácích byla zamčená a klíč k odemknutí nebyl  k nalezení.  I největší šance se našim klukům nepodařilo proměnit a hráči z Nové Paky a nedalekého Jičína  jsou štastni za bod. Jinak Máťa splatil malý dlůžek vůči mančaftu ( vychytaná nula proti Jaroměři ) a vynikajicím výkonem si vysloužil další porcičku chlebíčků. Máťo gratulujeme a těšíme se na další pohoštění.

 

Sestava : Vítek, Teplá

 Hladík, Pešek,  Zámečník,  Králíček, Antoš - Žarnovská, Pilc, Rak - Spejchal, Hudec, Teplý 

  Branky : Hudec ( Spejchal ), Teplý ( Spejchal,  Pilc ) 

   

 HC Stadion Nový Bydžov - HC Jaroměř  5 : 4 ( 1:0,3:0,1:4 )  22.1.2011

To,že hokej je hra plná zvratů a během pár minut může být vše jinak ,nám předvedli naši svěřenci v tomto duelu. V týdnu jsme moc netrénovali, protože místo kluků spíše dorážely omluvné sms zprávy. Podařilo se nám dát dohromady dvě lajny a zápas mohl vypuknout. V první třetině nás hráči Jaroměře přehrávali, ale jako zázrakem vedeme    1 : 0. Druhá třetina se našim klukům povedla a my si jdeme odpočinout se slibnym náskokem 4 : 0. V kabině jsme kluky varovali ,že nás čeká ještě jedna třetina,kterou musíme odmakat. Nástup do třetí třetiny se povedl a my rázem vedeme už 5 : 0. To co se dělo potom na bydžovském zimáku se jen tak neuvidí. Hráčům z Jaroměře se najednou začalo dařit i střelecky a naši borci byli evidentně zaskočeni. Zbývá osm minut do konce a soupeř z Jaroměře snižuje na rozdíl jediné branky. Naštěstí se našim klukům podařilo vedení udržet a po skončení zápasu mohla opět v naši kabině vypuknout malá oslavička ( Martin Teplý výborné chlebíčky za hattrick s Hronovem ).

 Sestava :  Teplá

 Hladík, Pešek, Antoš,  Králíček - Žarnovská, Pilc, Zámečník - Šanda, Hudec, Teplý 

  Branky :  Hladík, Teplý ( Hudec ), Pilc ( Žarnovská ),  Hudec ( Teplý ), Pilc

 

SK Třebechovice - HC Stadion Nový Bydžov    2 : 3 (0:1,2:1,0:1)     15.1.2011

Tento zápas stál naše kluky mnoho sil a odnášíme si nespočet šrámů jak na těle, tak ina duši. Vstup do zápasu se nám povedl a soupeře z Třebechovic jsme jasně přehrávali. V poslední minutě první třetiny se nám povedl vstřelit vedoucí gól. Puk ideálně vyvezl Denis Hladík ,narazil si se Štěpánem Pilcem a branku pohodlně střílela Nikola Žarnovská. V úvodu druhé třetiny se nám podařilo náskok zvýšit po ose Péťa Spejchal, Tomáš Hudec a skórující Martin Teplý. Po tomto gólu přidal soupeř z Třebechovic na agresivitě a zápas se začínal hrotit. Po dvou třetinách svítí na tabuli skóre 2 : 2 a my se snažíme v kabině našim klukům vysvětlit ,že i rozhodčí je jenom člověk a občas může udělat i chybu. I my na střídačce jsme doufali ,že si rozhodčí sundají klapky z očí a začnou konečně něco pískat. NESTALO SE ! ! ! Na ledě se strhla urputná bitva  a my musíme pochválit naše kluky ,že si nenechali nic líbit a porazili jak svého soupeře z Třebechovic , tak dva rádoby rozhodčí. Těmto chlapcům v pruhovaném přejeme brzké uzdravení ( doporučujeme návštěvu očního lékaře ). Ale zpět k zápasu. Rozhodující branku vstřelil jako správný kapitán Denis Hladík. Naše statistiky nám také ukázaly ,že Máťa vychytal v tomto zápase  nulu . Gratulujeme a už se těšíme na chlebíčky.

 Sestava : Vítek, Teplá

 Hladík, Pešek, Antoš, Vrabec,  Králíček - Žarnovská, Pilc, Rak - Spejchal, Hudec, Teplý 

  Branky :  Žarnovská ( Pilc, Hladík ) , Teplý ( Hudec, Spejchal ), Hladík

 

 HC Stadion Nový Bydžov -  HC Hronov  7 : 4 ( 5:1,2:1,0:2 )  8.1.2011

S Hronovem se utkáváme během posledních čtrnácti dnů podruhé a opět vítězně. Minulý zápas s Hronovem nám jasně ukázal ,že pokud budeme hrát kombinační hokej, soupeř nemá sebemenší šanci na úspěch. Vstup do zápasu se povedl na výbornou. Soupeře z Hronova jsme zmáčkli a Máťa si připsal první zákrok až v sedmé minutě. V druhé třetině byla vidět snaha hráčů z Hronova pokusit se zápas ještě nějakým způsobem zdramatizovat. Nejhezčí moment této třetiny byl ukázkový semafor v podání naší brankářky Kačky Teplé. O přestávce před poslední třetinou se snažil trenér Spejchal vrátit naše borce opět zpátky na zem. Nepovedlo se. Poslední třetina nestála za nic. Přestali jsme si nahrávat, málo jsme bruslili a soupeř dokázal vstřelit dva góly ,které jsme mu darovali po našich chybách. Závěrem musíme pochválit Marťase ( Martin Teplý ) za předvedený výkon v tomto zápase ,který korunoval hattrickem. Celá kabina se už teší na chlebíčky. 

Sestava : Vítek, Teplá

 Hladík, Pešek, Vrabec, Zámečník,  Králíček - Žarnovská, Pilc, Rak - Spejchal, Hudec, Teplý 

  Branky : Hudec, Hladík, Teplý ( Hudec ), Teplý ( Hudec ), Teplý ( Hudec ), Hladík, Žarnovská ( Pilc ) 

 

HC Hronov - HC Stadion Nový Bydžov   4 : 8 ( 2:2,0:5,2:1 ) 27.12.2010

Štědrý den úspěšně za námi ,přichází pondělí a my společně vyrážíme k dalšímu mistráčku do Hronova. Ježíšek byl štědrý a v kabině bylo k vidění mnoho nových rukavic , hokejek, hokejových tašek a jedny nové brusle. Nerozumný tatínek tohoto hráče poslal na mistrák pouze s novými bruslemi ( jak to vypadalo nebudu raději popisovat ). Na naší střídačku se poprvé postavil náš dvorní řidič Skalda ( hraje odborářskou ligu ) a hned dostal funkci u vrátek. Prý ledacos pochytil a vše přenese do hry Orlů. V první třetině náš tým působil trochu ospale ,ale bylo vidět ,že novobydžovská mašina se určitě rozjede. Druhá třetina to byl koncert a hráči z Hronova byli očividně zaskočeni naší hrou. Tuto třetinu jsme vyhráli 5 : 0 a myslím si ,že to byla zatím nejlepší třetina v této sezóně. V poslední třetině tohoto zápasu se kluci vrátili k matné hře z první třetiny a zápas se v poklidu dohrál. Při cestě zpět klukům Skalda dopřál menší občerstvení na benzince v Náchodě. Takže máme za sebou poslední mistrák v tomto roce a půlka sezóny je odehraná. Stručné konstatování 8 zápasů = 5 výher, jedna remíza, dvě prohry.

 Sestava : Vítek, Teplá

 Hladík, Zámečník, Antoš, Králíček - Teplý, Pilc, Rak - Spejchal, Hudec, Firbacher - Svěcený, Žarnovská

  Branky : Pilc ( Zámečník ), Teplý, Firbacher ( Spejchal, Hudec ), Pilc, Hudec ( Firbacher, Antoš ),Hladík, Teplý ( Hudec, Hladík ), Hudec 

 

HC Stadion Nový Bydžov - HC Krkonoše    8 : 8 ( 2:3,3:4,3:1 ) 11.12.2010

Naše 4. třída prostě neumí sehrát normální zápas. Tomuto zápasu nechybělo vůbec nic a dokonce jsme sahali v poslední třetině po dvou bodech. Do zápasu kluci naskočili správně nahžaveni a 5.minutě vedeme 2 : 0. Jak už to bývá zvykem u našeho týmu přišlo  naprosté uspokojení a po první třetině prohráváme 2 : 3. Hned v úvodu druhé třetiny srovnává skóre z trestného střílení Martin Teplý . Poté přišel opět útlum a rázem prohráváme 3 : 5. Gólová přestřelka pokračovala a po druhé třetině svítilo na tabuli skóre 5 : 7. Mezi druhou a třetí třetinou jsme udělali změny v sestavě ( T. Hudec do obrany za N. Žarnovskou a Š.Pilc do obrany za D.Hladíka ). Dnešní výborný hlasatel p.Firbacher udělal změnu a do třetí třetiny naši borci nastupovali za zvuku Queenu  ( normálně Kabáti ). I tato změna nakopla náš tým , ale stále se nedařilo vstřelit gól. Místo toho jsme ještě inkasovali a už to s námi vypadalo dost bledě. Bylo pět minut do konce a my stále prohráváme 5 : 8. A pak to přišlo. Bydžovská mašina se rozjela a po gólech T.Hudce a D.Hladíka snižujeme na rozdíl  jediného gólu. Minutu před koncem bereme time out a na led posíláme do obrany duo T.Hudec, Š.Pilc a do útoku trio F.Firbacher, D.Hladík, M.Teplý. Mají jediný úkol a to vyrovnat. Soupeře mačkáme jako citron  a najednou se puk vykulí ke zcela volnému F.Firbacherovi a ten spřehledem srovnává střelou k tyči. Zbývá nám ještě deset vteřin . Hned po buly si bere puk D. Hladík a řítí se sám na golmana, zakončuje bohužel nad a my jsme rádi za bodík. Závěrem musíme pochválit kluky ,že zápas nezabalili a makali až do konce zápasu. Velká škoda je ,že nás nepodrží ani jeden golman a dostáváme velmi laciné góly.

 Sestava : Vítek, Teplá

 Pešek ( Svěcený ), Hladík,  Žarnovská, Králíček - Teplý, Pilc, Rak - Spejchal, Hudec, Firbacher 

 Branky : Rak ( Teplý ), Teplý ( Hladík ), Teplý, Hudec, Žarnovská ( Spejchal ), Hudec ( Žarnovská, Firbacher ), Hladík, Firbacher

 

HC VCES Hradec Králové - HC Stadion Nový Bydžov    7 : 3 (1:0,2:1,4:2)     4.12.2010

Konečně je to tady. Přímý souboj o čelo tabulky. Bylo jasné ,že nás čeká soupeř, který má kvalitu. Začátek zápasu a Hradec nás hned zmáčknul před naší brankou. Kluci makali  a s postupem času jsme se soupeři z Hradce postupně vyrovnávali. V první třetině jsme inkasovali pouze jednou ,ale tato branka byla z kategorie laciných. V druhé třetině nelze našim klukům upřít snahu ,ale gól ne a ne vstřelit. Veliká škoda ,že se klukům nepodařilo vstřelit gól i z jasných sólových úniků. Po dvou třetinách prohráváme 3 : 1 a jdeme do kabin. Úvod třetí třetiny patřil do kategorie hororu . První střídání a prohráváme 4 : 1 ,druhé střídání a 5 : 1 . Pak sice přišlo zlepšení ,ale  podařilo se nám skóre dohnat pouze na 5 : 3. Soupeř si vedení pohlídal a přidal dvě slepené branky a  dovedl zápas do vítězného konce. Závěrem musíme pochválit kluky za bojovnost a sportovně uznat sílu soupeře, který měl na soupisce 15 hráčů ročník 2001. Tento referátek vznikl v restauraci Patriot za přispění pana Spejchala a Vrabce.

Sestava :  Teplá, Vítek

Antoš, Hladík,  Vrabec, Králíček - Pešek, Pilc, Zámečník - Spejchal, Hudec, Teplý, Svěcený

Branky : Pilc , Hladík , Teplý

 

 HC Stadion Nový Bydžov - HC Dvůr Králové/Náchod    2 : 1 (2:1,0:0,0:0)  27.11.2010

Čtrnáct dnů uběhlo jako voda a naši borci nastupují k dalšímu mistrovskému utkání. Již před zápasem panovala v naší kabině mírná nervozita. Začátek zápasu byl stanoven na 9 oo hodin a v čase 8 50 hodin se na zimním stadionu nenacházel nikdo z rozhodčích. Pánové příště prosím o dochylnost. Děkuji. Do tohoto zápasu náš tým nastoupil v plné síle. Hned úvodní střídání nám ukázala ,že dnes nás nečeká nic lehkého. Kluci kazili jednoduché nahrávky, místo přihrávek volili zbytečné kličky. Z tribuny se ozývalo zda hrajeme hokej ,nebo plácanou. Musíme sebekriticky přiznat ,že dnes jsme sehráli zatim nejhorší zápas v této sezóně. I když se nám hra nedařila , tak po první třetině vedeme 2 : 1. Druhá třetina byla bez šancí a tudíž i bez gólu ( náš brankař měl pouhé dva zákroky ). Po druhé třetině jsme se zavřeli do kabiny  a ......  Třetí třetina přinesla mírné zlepšení ,ale ne a ne dát odrazový gól. Gól jsme sice nedali,  ale v obraně jsme hráli bez chyb a body zůstaly doma. Závěrem chceme pozvat všechny naše fanoušky na příští zápas do Hradce Králové. HC VCES Hradec Králové ještě v této sezóně neprohrál. Jedná se tedy o přímý souboj o pomyslné první místo ( tato kategorie nemá oficiální tabulku ). Žádáme naše fanoušky ,aby si včas rezervovali místo v autobuse v sekci omluvenky. Pokud bude velký zájem není problém pro hráče domluvit PARNÍK.

Sestava : Vítek, Teplá

Pešek, Hladík,  Vrabec, Králíček - Firbacher, Pilc, Rak - Spejchal, Hudec, Teplý - Antoš, Zámečník, Žarnovská

Branky : Hladík, Firbacher ( Pilc )

 

  HC Stadion Nový Bydžov - HC N.Paka/Jičín    6 : 7 (2:3,1:3,3:1)  13.11.2010

Z hrušky dolů, černá sobota třináctého, smolný den i tak by se dal charakterizovat průběh našeho mistráku s Novou Pakou / Jičín. Již v týdnu bylo jasné, že se budeme muset obejít bez dvou opor našeho týmu ( Denis Hladík, Tomáš Hudec ). Oba dva borci zobou antibiotika a my jim přejeme brzké uzdravení a návrat na ledovou plochu. V posteli jste nám hoši prd platný. Do sestavy se už vrátil Filip Firbacher a hrál na místě centra v druhé lajně. Před zápasem nás upozornili rozhodčí, že jakýkoliv faul = trestné střílení. V úvodu zápasu se náš tým jevil v solidní formě a náš tlak byl korunován vedoucím gólem z hole Jirky Králíčka ( tr. střílení ). Poté jsme nechali zcela nesmyslně hrát soupeře a rázem prohráváme po první třetině 3 : 2. V úvodu druhé třetiny jsme srovnali se soupeřem krok a poté opět polevili, čehož dokázal soupeř dokonale využít a najednou prohráváme po druhý třetině 3 : 6. V kabině bylo trochu dusno  a do třetí třetiny jsme šli s odhodláním se o výsledek poprat. Sestava se stáhla na dvě lajny a zkrátili jsme intervaly na ledové ploše. A najednou to šlo. Dvě minuty do konce a nám se daří vyrovnat na 6 : 6. V tu chvíli se nám promítly vzpomínky na Jaroměř. Bereme time-out a chceme strhnout vítězství na naší stranu. Jenže co čert nechtěl ,trma vrma na modrý čáře a soupeř jede do brejku dva na jednoho. Na tento laciný gól už nebyl čas odpovědět a my poznali poprvé v letošní sezóně hořkost porážky. Takže hoši hlavy nahoru na dnešní prohru rychle zapomenout a za čtnáct dnů šmiknem Dvůr Králové i s Náchodem.

Sestava : Vítek, Teplá

Zámečník, Vrabec, Králíček, Antoš - Žarnovská, Pilc, Rak - Spejchal, Firbacher, Teplý - Šanda, Pešek, Svěcený

Branky : Králíček, Žarnovská ( Pilc ), Rak, Teplý ( Spejchal ), Zámečník, Pilc ( Žarnovská )

 

 HC Jaroměř - HC Stadion Nový Bydžov    6 : 7 (3:1,0:4,3:2)       6.11.2010

Rozjetá mašina, kdo nás zastaví, dejte nám soupeře, tak to se neslo po dalším vítězství naší čtvrté třídy. Už před zápasem bylo jasné, že nás čeká daleko tvrdší oříšek než byl duel v Opočně. Na zápas do Jaroměře se vyráželo už v 6 oo hodin a první třetina zápasu byla z našeho pohledu hodně ospalá. Druhá třetina byla zatím nejlepší co náš tým doposud odehrál. Do třetí třetiny náš tým vstoupil vlažně a bylo to jako na ruském kole ( chvíli nahoře a zase dolů). Nadějné vedení 5 : 3 bylo rázem pryč a začala opravdová bitva. Bojovalo se o každý kousek ledu a žádný puk nebyl ztracený. Naše střídačka stále žila a nikdo nepochyboval o tom, že tým , který se bude po posledním hvizdu radovat, bude ten z Nového Bydžova. A tak se také stalo. Poslední slovo tohoto dramatického zápasu si vzal náš kapitán Denis Hladík a po krásném sólu strhl vítězství na naší stranu. Denis v tomto zápase završil svůj hattrick a my už se těšíme na malé pohoštění v příštím zápase 13.11.2010 s Novou Pakou. Závěrem musíme pochválit celý tým za bojovnost a popřát hodně zdaru do dalšího zápasu.

Sestava : Vítek, Teplá

Vrabec, Hladík, Antoš, Králíček - Pilc, Zámečník, Žarnovská - Spejchal, Hudec, Teplý - Rak, Pešek 

Branky : Hudec, Hudec, Hladík, Pilc ( Pešek ), Žarnovská ( Vrabec ), Hladík, Hladík

 

HC Opočno - HC Stadion Nový Bydžov    0 : 9 (0:4,0:1,0:4)       4.11.2010

 Netradiční den ( čtvrtek ), netradiční odjezd ( 15 oo hodin ),netradiční začátek zápasu ( 16 45 hodin ) ,ale tradiční výhra našeho týmu. V týdnu se omluvil Filip Firbacher ( pohmožděný prst na ruce ) a Štěpán Pilc ( antibiotika ), ale trenér Spejchal pružně reagoval na vzniklé problémy a do našeho týmu povolal Nikolu Žarnovskou a Matěje Vrabce. Naše početná výprava dorazila na zimní stadion do Opočna dvacet minut před zahájením utkání a do zápasu naši kluci naskočili bez potřebné rozcvičky a rozbruslení. Začátek zápasu byl z našeho pohledu trochu rozpačitý a čekalo se na první gól. Ten se povedl vstřelit Nikole a pak už se rozjel bydžovský brankostroj. V závěru zápasu si kluci chtěli dopřát třešničku na dortu v podání desáté branky v síti soupeře, ale podařilo se nám pouze dvakrát orazítkovat tyčku ( Denis Hladík a Tomáš Hudec ). V sobotu 6.11.2010 zajíždíme do Jaroměře a tam se ukáže jak silný je náš tým. 

Sestava : Vítek, Teplá

Vrabec, Pešek, Hladík, Antoš, Králíček – Rak, Žarnovská, Zámečník – Spejchal, Hudec, Teplý 

 Branky : Žarnovská ( Zámečník ), Teplý ( Hudec ), Rak ( Žarnovská ), Zámečník ( Žarnovská ), Rak, Zámečník ( Žarnovská ), Hladík ( Zámečník ), Hudec ( Teplý ), Teplý ( Hudec )

 

 HC Stadion Nový Bydžov - SK Třebechovice 5 : 1 (1:0,2:0,2:1) 30.10.2010

 Tak konečně je to tady. První mistrák a hned Třebky. Náš tým začal úvodní zápas sezony nátlakem a svého soupeře v první třetině k ničemu nepouštěl. V této třetině se podařilo vstřelit pouze jednu branku a mnoho šancí volalo po gólu. Druhá třětina byla z našeho pohledu asi nejlepší  a Filip Firbacher zkompletoval svůj hattrick. Ve třetí třetině se zápas dohrával v poklidu a za zmínku stojí jen pár zbytečných ofsajdů a velké sólo v podání Denise Hladíka. Denis vybojoval v čase 14 51 puk v našem pásmu a namířil si to přímo na branku soupeře. Pár kliček , střela a gól. Hned po gólu našeho kapitána zazněl závěrečný klakson a po něm nutné focení a pak menší oslavička v kabině. Filip Firbacher ( spíš děda ) zajistil za vstřelený hattrick v tomto zápase pohoštění pro své kamarády.Závěrem musíme podotknout, že náš tým se prezentoval velice kolektivním pojetím hry.

Sestava : Vítek, Teplá

Zámečník, Hladík, Antoš, Králíček – Rak, Pilc, Firbacher – Spejchal, Hudec, Teplý – Pešek, Pilc, Šanda

Branky : Firbacher  (Pilc), Firbacher (Rak), Firbacher, Hudec, Hladík