Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

HC Jaroměř - HC Nový Bydžov  2 : 13             6.3.2010

Naše druhá třída v této kategorii prostě nemá konkurenci. Již v týdnu bylo domluvené , že pojedeme k tomuto zápasu autobusem ,který když my máme zrovna volno používají basketáci z Nymburka. Klukům při nástupu dal náš dvorní řidič Skalda ( Pavel Skalický ) důkladné školení jak se mají chovat.Skaldu jsme vzali za odměnu na zápas ,aby něco pochytil před koncem sezóny v odborářské lize, kde se snaží rozdávat hokejovou radost. Naši borci šli hned od začátku utkání jasně za vítězstvím a o osudu utkání bylo jasno po pár minutách. Zejména první lajna motala hlavu soupeři, který křičel : VYPNĚTE TEN KOLOTOČ !  

Branky :  Divíšek 5 , Hudec 2 , Spejchal 2 , Beneš 2 , Rak , Králíček  

Sestava : Houška Pavel 

Hudec, Spejchal, Divíšek, Obešlo

Králíček, Pešek, Rak, Kloz

 Jiroutek, Beneš, Novotný, Beneš

 

HC Nová Paka - HC Nový Bydžov  2 : 15             6.3.2010

Utkání bylo trochu prapodivné a v této sezóně zatím ojedinělé. Soupeř z Nové Paky se nás bál až tak, že k utkání nastoupil pouze s jednou čtveřicí. Po vzájemné dohodě náš trenér na každou třetinu zapůjčil jednu čtveřici ze svých řad. Někteří naši kluci to obrečeli ,ale slovo trenéra je hold slovo, které v této kategorii má váhu. Takže jsme napráskali i Pace a mohlo se vyrazit parníkem domů. 

Branky :  Divíšek 4 , Kloz 2 ,Králíček 2 , Hudec , Obešlo , Beneš  , Rak , Beneš , Pešek , Jiroutek  

Sestava : Houška Pavel 

Hudec, Spejchal, Divíšek, Obešlo

Králíček, Pešek, Rak, Kloz

 Jiroutek, Beneš, Novotný, Beneš

 

HC Jaroměř - HC Nový Bydžov  5 : 5             31.1.2010

Naše druhá třída nepoznala jak chutná porážka. Opět nám trvalo než si kluci zvykli hrát ve čtyřech v poli. První lajna zkoušela vyzrát jak na soupeře ,tak na našeho trenéra. Trenér Spejchal včas utnul těmto borcům tipec a opět se začal hrát hokej ,na který jsme od těchto kluků zvyklý. Druhá lajna zaslouží dnes největší pochvalu. Hrálo se :já na bráchu ,brácha na mě. Tato lajna nakonec vyhrála svůj minizápas jedna nula. A co třetí lajna? Trenér zvolil netradiční pojetí této lajny a do role centra zařadil naši Kačku. Sice tato lajna dostala nejvíc gólů ,ale svým pojetím hry rozhodně nadchla přítomné diváky. Nejvíce nás zvedal ze sedadel výkon  Jirky Králíčka, který se dostává po vleklé nemoci do vynikající formy. Doufejme ,že antibiotika budou fungovat i nadále. Zápas nakonec skončil zaslouženou remízou. Poté mohla následovat již tradiční sprcha, ale problém. Tekla jenom studená voda. Největší otužilec se ukázal Martin Ševčík. Sice drkotal zuby až do Nechanic ,ale jako jediný jel čistý a čerstvě umytý .

Branky :  Divíšek ( Hudec ), Králíček ( Teplá ), Beneš ( Beneš ), Divíšek ( Hudec ), Králíček  

Sestava : Houška Pavel, Vítek Matěj 

Hudec, Spejchal, Divíšek, Teplý

Králíček, Beneš, Beneš, Novotný

 Teplá, Ševčík, Jiroutek, Králíček

 

HC Nový Bydžov - HC Jaroměř  5 : 1             10.1.2010

Naše druhá třída prostě válí. Chvíli sice trvalo než si kluci zvykli hrát ve čtyřech v poli. Soupeře jsme k ničemu nepustili a je jen škoda inkasovaného gólu v samém závěru utkání.

Branky : Spejchal ( Hudec, Divíšek ), Divíšek ( Hudec ),Spejchal ( Divíšek ), Rak (ševčík ),Vrabec

Sestava : Teplá Kateřina, Vítek Matěj 

Hudec, Spejchal, Divíšek, Jiroutek

Vrabec, Kloz, Rak, Ševčík

Firbacher, Obešlo, Jiránek, Beneš, Pešek, Beneš, Novotný

 

 

 HC Nový Bydžov - HC Nová Paka  4 : 0             10.1.2010

 Ještě před začátkem tohoto zápasu nás soupeř poprosil o půjčení golmana ( golman N.Paky se zranil ). Naši trenéři se rozhodli zapůjčit pro tento duel naši brankařskou jedničku "KÁŤU". Začátek vypadal opět slibně - první minuta a vedeme jedna nula. Poté začala v brance Nové Paky doslova čarovat naše Káča. Zejména první lajnu ,která si vytvořila mnoho brankových šancí  ne a ne dát gól. Nakonec se podařilo ještě Káťu překonat a konec zápasu už se dohrával v naší režii. Po zápase už klasická děkovačka ,v kabině chlebíčky a šampus. Prostě krásné nedělní dopoledne.

 Branky : Spejchal ( Divíšek ),Jiroutek , Firbacher , Obešlo 

Sestava : Vítek Matěj , Bouška Pavel

Hudec, Spejchal, Divíšek, Jiroutek

Vrabec, Kloz, Rak, Ševčík

Firbacher, Obešlo, Jiránek, Beneš, Pešek, Beneš, Novotný

 

 

 HC Třebechovice - HC Nový Bydžov 2 : 2         19.12.2009                    

I další zápas s tímto nepříjemným soupeřem skončil opět smírně. Tentokrát jsme to byli my , kteří museli dotahovat skóre. Ještě v deváté minutě třetí třetiny náš tým prohrával dva nula. Naději nám dal Péťa Spejchal ,který dorazil v pádu střelu Tomáše Hudce. Poté náš tým svého soupeře zatlačil a bylo jen otázkou času kdy vyrovnáme. To se nakonec podařilo a šťastným střelcem byl Martin Teplý. Pochvalu v tomto zápase zaslouží naši dva golmani. ( Kačka a Matěj )

Branky : Spejchal ( Hudec ), Teplý ( Rak )

Sestava : Teplá Kateřina, Vítek Matěj 

Hudec,Spejchal,Kloz,Jiránek                                                                                                         Rak,Teplý,Vrabec,Obešlo                                                                                                           Beneš,Ševčík, Beneš, Pešek   

 

 

 HC Opočno - HC Nový Bydžov 3 : 7               19.12.2009

Do druhého zápasu vstoupili naši hráči poněkud zvláštně. Nikdo z rodičů neví co se dělo v pauze mezi prvním a druhým zápasem. První lajna si pletla své střídání s veřejným bruslením ( zejména duo Hudec ,Spejchal ). Druhá lajna si dělala ze svého soupeře doslova DOBRÝ DEN. Zejména Marťas Teplý sázel jeden gól za druhým. Třetí lajna někdy nevěděla , že už má být na ledě. Nutno podotknout, že soupeř patří mezi nejhorší týmy této kategorie.

Branky :  Teplý ( Vrabec ),Teplý , Teplý ,Teplý , Kloz ( Spejchal ),  Hudec ,  Teplý ( Rak )

Sestava : Houška Pavel, Vítek Matěj 

  Hudec,Spejchal,Kloz,Jiránek                                                                                                         Rak,Teplý,Vrabec,Obešlo                                                                                                           Beneš,Ševčík, Beneš, Pešek   

 

 

HC Třebechovice - HC Nový Bydžov 2 : 2                            22.11.2009                        

První venkovní zápas začala naše druhá třída ve velkém stylu a hned v úvodu se ujala vedení. To se podařilo ještě vylepšit  na dva nula. Poté jsme zahodili několik slibných šancí a zákonitě přišel trest . Poté to byl na ledě boj o první venkovní výhru. Ta se nakonec nepovedla uhájit, když domácí vyrovnali z přísně nařízeného trestného střílení.

Branky : Divíšek ( Hudec ), Teplý

Sestava : Teplá Kateřina, Vítek Matěj 

Hudec,Spejchal,Divíšek,Pešek                                                                                                         Rak,Teplý,Králíček,Jiránek                                                                                                           Firbacher,Novotný, Kloz, Beneš, Jiroutek, Obešlo   

 HC Opočno - HC Nový Bydžov 3 : 17                                 22.11.2009

Druhý zápas byl v jasné režii našich borců a o vítězi nebylo pochyb. První třetina skončila 9 : 1 pro náš výběr. Desítka na sebe nenechala dlouho čekat  a domácí pouze tiše doufali , že skóre se nepřehoupne přes dvacítku. Hráčem zápasu byl po zásluze vyhlášen Matěj Kloz. Na příští zápas II. třídy nás čeká pohoštění od hráčů a rodičů : Kloz Matěj ,Hudec Tomáš, Rak Richard.

Branky : Hudec ( Divíšek ), Rak ( Králíček ), Kloz ( Beneš ), Kloz ( Firbacher ), Firbacher ( Kloz ), Hudec ( Spejchal ), Králíček ( Teplý ), Firbacher ( Kloz ), Rak ( Teplý, Králíček ), Kloz ( Firbacher ), Kloz, Divíšek, Hudec ( Divíšek ), Spejchal, Divíšek ( Hudec ), Rak ( Teplý ), Novotný

Sestava : Houška Pavel, Vítek Matěj 

 Hudec,Spejchal,Divíšek,Pešek                                                                                                         Rak,Teplý,Králíček,Jiránek                                                                                                           Firbacher,Novotný, Kloz, Beneš, Jiroutek, Obešlo